O SPORT PRO

Zopár informácií o našej spoločnosti SPORT PRO s.r.o.,

je dlhoročným partnerom firmy adidas nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Česku a Rakúsku. Poskytujú služby a servis v spojení so spoločnosťou adidas v oblasti Teamsportu, kde zabezpečujú zápasové, tréningové a vychádzkové športové vybavenie a technické vybavenie pre športové kluby či firmy už od roku 2009. Sú najväčším teamsportovým partnerom spoločnosti adidas na Slovensku. Dlhodobo spolupracujú so Slovenským futbalovým zväzom, Východoslovovenským futbalovým zväzom a viacerými prvoligovými klubmi rôznych športov, ako sme my, ale aj futbalové kluby MFK Ružomberok, MFK Michalovce, MFK Dukla Banská Bystrica, FK Podbrezová, FC Košice a mnohými inými profesionálnymi aj amatérskymi družstvami z nižších súťaží: FK Slavoj Trebišov, Partizán Bardejov, FC Rimavská Sobota, MŠK Stropkov, MFK Snina, ŠK Odeva Lipany ako aj kluby halových športov: Slávia Banská Bystrica, Mimel Lučenec a Podpor Pohyb Košice.
TEAMSPORT program je zameraný na podporu tímových športov všetkých profesionálnych aj amatérskych súťaží a v rámci neho prostredníctvom kvalitného športového vybavenia aj takto prispievajú k zvýšeniu úrovne športu na Slovensku.

Náš TEAMSPORT Program je zameraný na podporu teamových športov všetkých profesionálnych aj amatérskych súťaží a v rámci neho prostredníctvom kvalitného športového vybavenia prispievame snáď aj my k zvýšeniu úrovne športu na Slovensku.